Про це повідомив сам владика Климент, передає видання «Крим. Реалії». 

Сам архієпископ ще не був на місці подій. «Мені подзвонили, сказали, що там згоріло все, залишився тільки залізний дах», - сказав він.

Поруч із зазначеним будинком знаходиться храм на честь Преображення Господнього УПЦ Київського патріархату. Дана територія є приватною власністю владики Климента.

«Справа в тому, що Україна свого часу теж не особливо допомагала Київському патріархату. Нам відмовляли у виділенні ділянок для будівництва церков, тому ми - священики - оформляли землю на себе і будували на ній храми і житло для священиків. Таким чином, виходили з цієї ситуації», - розповів він.

Те, що сталося владика Климент розцінює як попередження про те, що наступним підпалити можуть сам храм, який знаходиться поруч з тепер вже згорілим дачним будинком.

«Після подій у селі Перевальне (представники «кримської самооборони» відняли у Київського патріархату храм Покрова Святої Богородиці) почалися систематичні посягання на наше майно. Враховуючи це, ми розцінюємо підпал будинку як попередження від тих же самих людей, що наступним може бути посягання на сам храм», - зазначив владика Климент.

Разом з тим, він стверджує, що поки не має наміру звертатися до правоохоронних органів.

Водночас архієпископ не виключає, що до процесу посягань на храми УПЦ Київського патріархату мають відношення представники Сімферопольської і Кримської єпархії Московського патріархату.

«Ми точно знаємо, що до цього процесу причетний один із священиків, пов'язаних з Лазарем (Митрополит Сімферопольський і Кримський УПЦ Московського патріархату. - Ред.). Вони завжди нетерпимо ставилися до присутності Київського патріархату в Криму і зараз ми бачимо наслідки», - говорить владика Климент.