Про це пише «Укрінформ».

В IN нагадали, що у ФСБ Росії 10 листопада 2016 року заявили про затримання в Севастополі нібито членів диверсійної групи Міноборони України, які готували диверсії на військових об'єктах у Криму, і навіть виклали відповідне відео.

У Inform Napalm стверджують, що першим, викладеним росіянами в якості речового доказу, став страйкбольний автомат АК KTR (CYMA CM040J), і доповнили твердження посиланням на інтернет-магазин, де можна придбати таку «зброю».

Ще один страйкбольний автомат Ср-3 «Вихрь». Третій - пневматичний пістолет MP-654K.

«Зверніть увагу на два зуби казенника ствола. У пістолета Макарова ПМ, а також газового та травматичного аналога, таких зубів немає», - відзначають в Inform Napalm.

Четверта "зброя" - страйкбольні гранати з наповнювачем у вигляді гороху РГС-4

П'ятий «боєприпас» - газ для заправки страйкбольної зброї Puff Dino PDGG-1100 Green Gas, посилання на інтернет магазин. «Напевно «сенсація» про українських диверсантів розрахована на цілковиту відсутність мислення у 86% росіян. Адже вони завжди приймають за правду те, про що їм розповідають і що показують російські ЗМІ за вказівкою путінських спецслужб», - заявили у розвідувальному співтоваристві.