За словами директора ялтинського зоопарку Казка, філією якого є Тайган, Олега Зубкова, це єдиний сафарі-парк, в якому зібрана така велика колекція диких кішок.

"У Європі таких парків немає. У сафарі-парку Тайган унікальна колекція левів, яка зібрана з усіх зоопарків колишнього Радянського Союзу, Європи. Я їздив до Південної Африки, привіз унікальних білих левів. І якби це було просто, то вони були б у всіх зоопарках Москви, Києва, а за фактом їх більше немає ніде на пострадянському просторі", - сказав Зубков.

За його словами окрім диких кішок в сафарі-парку буде діяти зоопарк, де зібрані не менш унікальні тварини, серед яких - єдина в європейських зоопарках пара жирафів, козулі, мавпи, павичі та інші тварини. Також буде організовано дитячий зоокуточок, де діти зможуть гратися з тваринами.

"Практично головна особливість сафарі-парку – те, що леви вільно розташовуються серед дерев, трави, квітів. Зараз вже ми виховали два прайди, які зможуть спокійно уживатися на території близько 20 гектарів", - підкреслив директор зоопарку.

Він також зазначив, що крім тварин, у парку Тайган є розвинена інфраструктура.

"Зараз турист розпещений і йому мало показати тільки тварин. Це вимагає великої інфраструктури. На території сафарі-парку діятимуть кафе, ресторани, конференц-зали, готель, розважальний комплекс та інші заклади", - підкреслив Зубков.

За його словами, 15 березня в Білогірському районі відбудеться презентація сафарі-парку для туроператорів Кримупід час якої більш, ніж 200 представників турбізнесу зможуть ознайомитися з його можливостями.