Це сталося, коли захисник Донецького аеропорту Володимир Янович хотів скористатися правом на пільговий проїзд у громадському транспорті, передає 5 канал.

Що було далі – ветеран бойових дій зняв на свій мобільний телефон.

34-річний Володимир Янович служив на Донбасі майже рік. Довелося захищати Донецький аеропорт. Після демобілізації два роки працював у патрульній поліції. Учасником скандалу став випадково. Згадує: «Дістаю і показую водієві своє посвідчення учасника бойових дій. Ну, водій сказав щось типу «заберіть фігню».

Володимир образився на водія і вийшов із маршрутки, а відео сварки – виклав в інтернет. Інформація миттєво поширилася соцмережами і обурила містян. Ветерани АТО кажуть – втомилися терпіти образи від перевізників. «Такі люди, нелюди, вони повинні бути покарані. Тому що сказати учаснику бойових дії, заслуженому ветерану, який повернувся додому з війни живий… Сказати такі речі, це просто наскільки принизливо!» – обурюється голова координаційного центру допомоги бійцям АТО Кривого Рогу Вікторія Самойленко.

Водій маршрутки Андрій Клочков запевняє – щиро кається у своїй поведінці. Свій вчинок називає ганебним, але виправдовує його втомою: «Хочу принести вибачення за те, що трапилося. За те, що я образив всіх хлопців, які там. Я щиро про це шкодую. Я не вважаю, що це фігня, я вважаю, що це посвідчення, які хлопці там заробили і заслужили. І ми їх возимо, і ніколи не було ніяких проблем. Вчора просто був якийсь зрив».

Представники компанії-перевізника вважають таку поведінку водія неприпустимою. Проте звільняти його через скандальний вчинок не планують. «Покараємо його, якщо буде вина в його діях. Ну і я думаю, що це, в принципі, людські відносини. Знайдемо компромісне рішення, яке задовольнить обидві сторони», – заспокоює начальник відділу експлуатації компанії В'ячеслав Малюта.

Поки що водія відсторонили від роботи на тиждень. Власник маршрутки каже, що хоче, аби цей скандал став уроком для інших перевізників.