Про це інформує прес-служба заходу.

Захід також підтримають міські організації КУН та НРУ та інші патріотичні сили Кривбасу.

Марш пройде центральними вулицями міста Кривого Рогу, учасники заходу будуть одягнені у вишиванки. Очікується приїзд відомих націоналістичних лідерів України таких як: голови проводу ОУН Б. Червака, депутата ВР І. Мирошніченко, лідера УНА-УНСО І. Мазура та інших.

Коментуючи запланований захід, голова Криворізької УНП Рінат Ковбасюк зазначив наступне: «Святкування 70-ї річниці дивізії «Галличина» вперше за всю історію відбудеться на сході України, це сміливий крок, але одночасно і необхідний, адже прийшов час відновити історичну справедливість».

Співорганізатор події, представник українських Автономних націоналістів Ігор зазначив, що головною метою заходу є в першу чергу вшанування українців-дивізійників, які боролись, за нашим великим переконанням, за свободу України. А також декілька ідеологічних чинників. Поперше доведеня до широкого загалу містян про існування Дивізії, розбити комуністичний міф, що всі як один стали на боротьбу з «коричньовою чумою» і важливо показати, що українці духовно єдині, чи то вони з Наддніпрянщини, Закарпаття, Галичини, Канади чи Австралії.