Ще  двоє засуджені на довічне ув'язнення і 20 років відповідно, ще троє - на позбавлення волі строком від 5 до 10 років, передає агентство «Сіньхуа».

Вирок обвинуваченим оголосив сьогодні Народний суд середнього ступеня міста Урумчі - адміністративного центру Синьцзян-Уйгурського автономного району (Північно-Західний Китай).

Суд встановив, що з 2011 року почався процес формування терористичної групи під керівництвом Хусанджана усур, Юсупа Умарніяза і Юсупа Ахмата.Теракт в Пекіні вони планували досить довго, ще з грудня 2012 року почали пошук необхідної зброї та вибухівки. 7 жовтня 2013 року 7 осіб, включаючи Хусанджана усур і Юсупа Ахмата, прибули до Пекіна і почали активну підготовку до теракту - придбали автомобіль, бензин, ніж і інші предмети, кілька разів оглядали місце для здійснення злочину. Коли все було готове, 28 жовтня, близько 12 години позашляховик з трьома терористами в салоні - Усманом Хасаном, його дружиною і матір'ю - виїхав на міст Цзіньшуйцяо поруч з головним входом в палац Гугун і врізався в натовп людей, збив огородження і загорівся. У результаті, крім пасажирів машино, загинули троє і 39 отримали поранення.