Про це інформує «Рідний Київ» з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, від Українського інституту національної пам’яті надано перелік топонімічних об’єктів Києва, які підлягають першочерговому перейменуванню. Загалом перелік містить 122 вулиці столиці.

Водночас у КМДА зазначили, що трьом вулицям з цього переліку вже повернуто історичні назви. Пропозиції з перейменування ще 23 вулиць уже розглянула комісія з питань найменувань, вони пройшли чи проходять зараз процедуру громадського обговорення і можуть бути перейменовані протягом найближчого часу.

Разом з тим ще майже 100 вулиць столиці підпадають під перейменування відповідно до вимог Закону «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».

Тому для вироблення зваженого підходу до перейменування вулиць і максимального врахування думки киян департамент суспільних комунікацій КМДА готує звернення до депутатів-мажоритарників Київської міської ради, районних у Києві державних адміністрацій, органів самоорганізації населення, експертів у галузі історії, краєзнавства та топоніміки з проханням долучитися до підготовки пропозицій та вивчення громадської думки.