Демонтаж Шулявсього шляхопроводу у Києві триває без вихідних: конструкцію розбирають на частини і вивозять на утилізацію.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "Українська правда".

"І вдень і вночі тривають роботи по демонтажу конструкції Шулявського шляхопроводу. І зараз наше завдання зробити все максимально швидко, щоб вже почати будівництво нового шляхопроводу і до кінця року відкрити рух транспорту", - сказав Кличко, який перевіряв виконання робіт.

На фото та відео видно, що міст розбирають на секції, які вивозять на утилізацію.

 

"Балки Шулявського подрібнять та вивезуть на утилізацію. А опори шляхопроводу різатимуть ланцюгами з алмазним напиленням", - повідомляє Facebook-сторінка "Шулявський міст" з посиланням на прес-службу "Північно-українського будівельного альянсу", який проводить демонтаж.

Прольоти моста знімають самохідними модульованими платформами - "мегадомкратом". Пізніше дистанційне керована техніка піднімає проліт та переміщає на спеціально підготовлені бетонні платформи. там вже проліт розбирають на балки.

"Приблизна вага демонтованого прольоту, що складається з 13 балок, становить близько 400 тонн. Після розбирання балки, за допомогою гігантського гусеничного крана, перемістять на спецтранспорт – так звані балковози. Вони вивезуть багатотонні конструкції на полігон для подальшого подрібнення та утилізації", - повідомляється у Facebook-спільноті.

https://www.facebook.com/merkieva/videos/2144301162459033/

Столичні жителі наразі знімають процес демонтажу мосту і те, як перевозять його величезні частини містом.

https://www.facebook.com/shuliavsky.bridge/videos/636704383443376/

 

У коментарях жартують, що міст варто розрізати на сувеніри, а також прощаються з Шулявським, "який служив нам багато років".

Додамо, що у Києві створили ще один екопарк.