Про це повідомляє РІСУ

Події пройдуть у трьох місцях одночасно. На свято запросили літніх людей, бездомних, бідних. Всього дві тисячі запрошених.

«В цей день накриваються святкові столи. Волонтери, що зустрічають бідних протягом року на вулицях міста - разом святкують народження Ісуса», — говорять організатори.

Свято стає можливим завдяки сотням людей, що у передріздвяний період збирають і готують подарунки, допомагають пригостити бідних людей. Для багатьох родин ‒ це стало Різдвяною традицією, прийти і допомогти в організації свята.

Підготовка підходить до завершення, але організатори запрошують волонтерів зареєструватися для участі в святі. Також потрібні подарунки: теплі нові речі, солодощі, предмети гігієни. 

Протягом року члени Спільноти святого Егідія і руху «Молодь за мир» у вільний від роботи час готують їжу і виходять на вулиці міста, щоб підтримати людей у біді.

 В Україні Різдвяні обіди організовуються Спільнотою у Львові, Івано-Франківську, Харкові та Києві.

 Різдвяний обід – святкова традиція, що вже цього року зібрала в світі 200тис людей. В Києві святкові обіди для бідних людей Спільнота святого Егідія організовує с 1999р.