Відкриття цього готелю відбудеться 1 червня. Розташований він біля станції метро Бориспільська, недалеко від міжнародного аеропорту. На даний момент "Раціотель Київ" знаходиться на етапі комплектації та підготовки до запуску.

"Раціотель Київ" запропонує гостям 108 сучасних номерів і стане першим готелем нової мережі двозіркових бізнес-готелів під управлінням Reikartz Hotel Management. Згідно з концепцією, "Раціотель" надасть по раціональній ціні все, що потрібно сучасному мандрівникові: безкоштовний Wi-Fi в лоббі, багатофункціональний конференц-зал, напої та закуски в лобі-барі 24 години на добу.

У вартість номера також увійде сніданок "холодний шведський стіл". Номери "Раціотель" обладнані сучасними меблями, телевізорами з міжнародними каналами, душовими, дозаторами з милом та фенами. За запитом, на ресепшні готелю можна без додаткової плати отримати гігієнічні набори, праску та прасувальну дошку, скористатися сейфом.

Компанія планує відкрити готелі під брендом "Раціотель" в усіх регіональних центрах країни і тим самим повністю вирішити проблему відсутності в Україні готелів європейського рівня "2 зірки".

джерело: reikartz.com