У Києві у суботу, 9 лютого, працівники правоохоронних органів побили та арештували активістів, які вимагали покарати замовників та вбивць Катерини Гандзюк.

Про це повідомили у Facebook.

Зазначається, що активісти прийшли на зустріч із Юлією Тимошенко. Проте так і не дочекавшись на політика, на пікетувальників напали правоохоронці. Наголошується, що це переатестовані співробітники колишнього "Беркуту".

За словами постраждалих активістів їх жорстоко побили, застосувавши сльозогінний газ. Після цього пікетувальників затримали.

У С14 наголосили, що серед затриманих є і їхні активісти.

"Реально - Аваков нарешті визначився зі своїм кандидатом і рятує Юлю від незручного банера. Замість розслідувати, хто замовив Катю Гандзюк, міністр МВС тепер особисто дає наказ розганяти демонстрантів, які ставлять незручні питання. Поліцейські і "беркута" ніяковіло ховають очі: "наказ з самого верху", - йдеться у повідомленні С14.

Після затримання та побиття активістів, їхні побратими прийшли у відділ поліції, де вимагали звільнити затриманих.

У поліції ж поспішили заявити, що нібито "невідомі" намагались захопити відділ поліції.

Лідер С14 Євген Карась звинувачення поліції спростував.

Нагадаємо, раніше активісти пікетували Адміністрацію президента.

Раніше батько загиблої активістки Катерини Гандзюк під час засідання тимчасової слідчої комісії  жорстко розкритикував українську владу.

Нагадаємо, громадська активістка та посадовець Катерина Гандзюк померла 4 листопада, не переживши наслідків хімічних опіків кислотою.