У Київській лікарні №4 сьогодні відбулося засідання комісії щодо дослідження інциденту, пов'язаного з сексуальним домаганням з боку заступника головлікаря з хірургічних питань Леоніда Чібісова до медсестри хірургічного відділення Юлії Демиденко.

Про це повідомляє LB.ua.

Нагадаємо, 59-річного лікаря звинуватила в харасменті 21-річна медсестра. Дівчина написала заяву в Генпрокуратуру про сексуальне домагання півтора місяця тому, але розслідування не ведеться. За словами Юлії, справу передали вже третьому слідчому. Заява Юлії зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Керівництво лікарні ще в липні обіцяло розглянути інцидент і винести свій вердикт – звільняти лікаря чи ні. Але засідання призначили тільки на вересень і, як розповіли лікарі, весь цей час Чібісов продовжував працювати в лікарні.

Комісія, яка сьогодні зібралася, розглядала тільки два питання, – чи був відсутнім лікар того дня на робочому місці і чи був він п'яний. Тема сексуального домагання не порушувалась.

"Ми не раз зверталися до керівництва лікарні з вимогою звільнити Чібісова, – розповів один із співробітників лікарні. – Не за пияцтво або відсутність на роботі, а саме за відсутність морально-етичних рис".

Лікарі вимагали також зміни складу комісії.