Мер Києва Віталій Кличко допускає, що в разі погіршення епідемічної ситуації в Києві можуть заборонити рух приватного транспорту.

Про це він розповів в ефірі _PM0FrQ">ZIK 3 квітня.

"У випадку, якщо у нас буде розповсюджуватися ця хвороба достатньо сильно, якщо ми побачимо кратне збільшення, для того, щоб не було інфекційного вибуху, де можуть бути інфіковані тисячі чи десятки тисяч людей, ми однозначно будемо приймати більш жорсткі правила, і можемо припинити взагалі пересування вулицями нашого міста для приватного транспорту", - розповів мер міста.

Він також розповів, що влада повинна прораховувати можливий "поганий сценарій", від якого зараз страждають США, Італія та Іспанія, і не робити ті помилки, які були зроблені іншими містами чи муніципалітетами.

Кличко додав, що за протоколом Всесвітньої організації охорони здоров'я, для померлих від коронавірусу передбачена кремація, а не поховання.

"Я не хочу нікого лякати, але за протоколом, який нам прислала Всесвітня організація, повинна бути кремація, і, на жаль, ніяких заходів, які пов'язані з похованням", - зазначив мер.

Нагадаємо, в Україні різко зросла кількість дітей інфікованих коронавірусом.

https://www.youtube.com/watch?v=BTtR_PM0FrQ&feature=youtu.be