У Києві в неділю, 23 червня, під час проведення маршу “КиївПрайд” усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ будуть задіяні у патрулюванні міста.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє прес-служба МВС. Він закликав учасників маршу рівності і їх опонентів не вдаватися до провокацій і нагадав, що закон один для всіх

“Ми провели зустрічі з організаторами акції і розуміємо масштаби маршу, тому для забезпечення безпеки на вулиці вийдуть усі підрозділи системи МВС. Наша позиція залишається незмінною – на першому місці для нас безпека громадян. Тому керівники на місцях повинні знати, що від них вимагають і контролювати ситуацію на ввіреній їм ділянці. До проведення заходів ми залучаємо всі підрозділи ДСНС, поліції, а також підрозділи поліції діалогу”, – сказав Яровий.

Сергій #Яровий: Закликаємо учасників маршу рівності та їх опонентів не вдаватися до провокацій, Закон один для всіхПро…

Опубліковано МВС України Пʼятниця, 21 червня 2019 р.

Як писав “Вголос”, близько 15 військових вийдуть на марш рівності у Києві. Ідея створити окрему колону ЛГБТ-військових та їхніх союзників прийшла до добровольця батальйону “Донбас” Віктора Пилипенко після того, як він зробив публічний камінг-аут в 2018 році.