Про це повідомила прес-служба міліції Києва.

«Близько 10-ї вечора батьки звернулися до міліції з повідомленням, що дитина пішла на вулицю й не повернулася. Правоохоронці до цього часу розшукують неповнолітню, - йдеться в повідомленні.

Батьки зниклої повідомили, що донька близько 14:00 пішла гуляти з кошеням на вулицю та досі не повернулася додому.

Працівники Оболонського райуправління столичної міліції всю ніч шукали дитину. Перевірили територію навколо місця поживання неповнолітньої, парки, сквери, розважальні заклади, кафе, нічні клуби, авто та залізничні вокзали, опитали її подруг, завітали додому до бабусі однієї з них. Дівчинку не знайшли.

Орієнтування про розшук неповнолітньої направлено у всі чергові частини столичної та обласних управлінь міліції, а також лінійні відділи на транспорті.

Інформація про дівчинку:

Соколова Аліса Олексіївна, не повних 12 років від народження.

Прикмети:

- вік на вигляд 12 років,

- зріст близько 140 см.,

- худорлявої статури, мала сутулуватість,

- волосся русяве, пряме довге, майже до поясу.

Була одягнута в куртку чорного кольору до поясу, темна спідниця, чорні лосини, взута в балонові, чорні черевики (дутики); на голові - шапка леопардового принту з вушками та козирком.

Всім, кому відома інформацію про зниклу неповнолітню, просимо телефонувати за номерами 044-418-30-22, 067-536-88-87(чергова частина), 068-933-05-55 (начальник СКР Свинаренко М.В.), 093-615-93-81 (начальник ВКМСД) чи 102.