Про це повідомляє прес-служба київської міської організації ВО «Свобода».

Як зазначають активісти, документ передбачає збільшення робочого тижня, який зараз триває 40 годин, та робочого дня. Також проект звужує права профспілок на захист і представництво прав трудових колективів, розширює адміністративний контроль, запроваджує відеонагляд за робочим місцем і комп'ютером працівника, погіршує права працівників при звільненні й отриманні роботи тощо.

«Ліберальна більшість Порошенка-Гройсмана-Парубія – «БПП», «Народного фронту» та інших – хоче ухвалити проект Трудового кодексу, який написали депутати минулого скликання від Партії регіонів Хара, Стоян та Сухий. Ми вважаємо, що цей документ фактично робить з українців рабів і суттєво обмежує їхні трудові права. Ми вимагаємо, аби Комітет соцполітики не ставав на сторону олігархів, на чию користь розроблено проект Трудового кодексу, і не вносив документ на друге читання», – заявив під час заходу заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода» Юрій Ноєвий.

Своєю чергою, народний депутат України Андрій Іллєнко зазначив: «Попре те, що під час Революції гідності однією з основних вимог була боротьба з олігархатом, по факту відбулося навпаки – олігархізація держави тільки збільшилася. Проект цього кодексу стане інструментом для тотального контролю за найманими працівниками».

Також націоналіст додав, що після пікету він разом з іншими народними депутатами підуть на засідання Комітету.

 

«Вголос»