Інцидент трапився близько 00:30, повідомляє «Інформатор».

За словами потерпілих дівчат, їх проводжав додому друг. Молоді люди йшли по вулиці Щербаківського в сторону площі Валерія Марченка. У момент, коли пройшли повз п'яної компанії, почалася словесна перепалка.

Молодий хлопець, який проводжав дівчат, почав розмову з чоловіками, які почали перепалку. У цей момент його нишком вдарили по обличчю. Після чого, нападник дістав ніж. На щастя, в більш глобальний конфлікт це не переросло, але дівчата подзвонили на 102 і викликали поліцейських.

Через кілька хвилин, їх затримали патрульні на перехресті вулиць Щербаківського та Салютній. Підозрюваних закували в наручники. У момент затримання ножа у них не знайшли.

Відзначимо, що затримані вели себе неадекватно: нецензурно висловлювалися в сторону правоохоронців і звичайних людей. Один з підозрюваних стверджував, що у нього туберкульоз і кашляв на патрульних. Це тривало доти, доки йому не одягли на обличчя марлеву маску.

Для складання матеріалів на місце прибула слідчо-оперативна група. Подробиці події з'ясовуються. Всі учасники конфлікту були доставлені в районне управління поліції для подальшого розгляду.