Про це з місця події повідомив член Політради ВО «Свобода» Руслан Андрійко, передає прес-служба політичної сили.

На противагу нелегальним діям вийшла місцева громада, «свободівці», серед яких депутати Київської міської ради, та громадські активісти.

Дозвіл на забудову паркової зони ТОВ «Авеста-буд» отримало ще за часів Черновецького. Будучи депутатом столичної міськради попереднього скликання, Руслан Андрійко активно лобіював скасування незаконного рішення. Однак у підсумку питання «зависло».

Як зазначає «свободівець», три місяці тому забудовники зрізали частину вікових дерев. Тепер же вирішили продовжити підготовчі будівельні роботи. Для цього зранку звезли в урочище спортивних молодиків, які називають себе представниками КП «Благоустрій». По прибуттю на місце незаконної забудови спортивні «комунальники» перевдягнулися в будівельну форму. Зауважимо, що це те ж саме комунальне підприємство, «працівники» якого у квітні напали на депутатів-«свободівців» на території Київради.

Зараз на місці перебуває близько півсотні активісти та трохи більше «тітушок». Громада закликає журналістів та всіх небайдужих долучитися до захисту столичного парку.