Загальна площа проєкту, який планують реалізувати до 2025 року, становить 73 750 квадратних метрів. Побудувати аеропорт планують в радіусі 10 кілометрів від центру Києва.

Про це інформує Фонд розвитку міст у Facebook.

В Києві планують побудувати аеропорт для (БПЛА) – безпілотних літальних апаратів. Там будуть злітно-посадкові смуги, фудкорт, трасу для перегонів дронів, трибуни для глядачів і навіть арену для битв роботів та багато іншого. Більше про проєкт – читайте в матеріалі.

Про амбітні плани повідомив керівник Всеукраїнської федерації власників безпілотників Тарас Трояк під час Infrastructure Digital Day.

Проект назрів, оскільки перспективи розвитку БПЛА в Україні дуже високі, а у 2020 році ринок цих літальних апаратів зріс на 250 %. За прогнозами такі швидкі темпи розвитку цієї галузі зберігатимуться.

Зокрема передбачено посадкові майданчики для дронів, які будуть перевозити пасажирів.

Проєкт є винятково комерційним, тож за користування інфраструктурою доведеться платити. Для цього власники дронів сплачуватимуть щорічні внески.

Розробники впевнені, що будівництво “Квадропорту” дасть серйозний поштовх розвитку цій галузі. Зокрема, прогнозують, що в майбутньому дрони зможуть самостійно доставляти речі або їжу просто на дах будинку.

Як повідомлялося, на західному кордоні України відкриють додаткові контрольно-пропускні пункти.

Перший аеропорт для безпілотних літальних апаратів планують побудувати в Києві до 2025 року. Там можна буде тестувати…

Опубліковано Фонд Розвитку Міст Понеділок, 28 вересня 2020 р.