Як повідомляє «Інформатор», усе сталося на вулиці Гната Юри, 6, приблизно в 00:30.

У супермаркеті затримали хлопців і дівчат, які при спробі винести товар з магазину напали на охоронця з ножем. У ході розгляду стало відомо, що грабіжники підходять під орієнтування про напад і грабіж чоловіка на зупинці громадського транспорту, яка розташована неподалік. Їх затримали і відвезли на впізнання.

Постраждалий чоловік розповів, що працює продюсером на телеканалі «Україна» і близько 00:30 йшов додому з магазину. У цей момент на зупинці громадського транспорту «Універсам» на нього напала група невідомих людей і без розмов почали його бити. Вони відібрали у нього мобільний телефон і гроші, після чого зникли в невідомому напрямку.

Чоловік повернувся до редакції телеканалу, яка знаходиться неподалік, там уже викликав «швидку» і патрульну поліцію. Він отримав численні травми, а саме: закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, рвана рана верхньої губи і травма грудної клітини.

Попередньо, потерпілий впізнав нападників. На зупинці, де стався інцидент, залишилися множинні сліди крові.

Згодом, близько 01:00, в супермаркет забігла група молодих людей і намагалася винести алкогольні напої, не розрахувавшись за них. Це побачили охоронці магазину і зупинили грабіжників. Один з «потенційних покупців» дістав з кишені ніж і спробував ударити їм охоронця. Холодну зброю вдалося вибити з рук, почалася бійка.

У ході конфлікту були розбиті пляшки, об які порізав обличчя один з грабіжників. Йому знадобилася допомога медиків. Однак через деякий час він вийшов із карети швидкої допомоги.

На місцях подій працювали наряди патрульної поліції, поліції охорони, медики та слідчо-оперативна група. Всі учасники інцидентів дають показання, підозрювані затримані.