У Києві показали, на якій стадій перебуває будівництво Шулявського мосту. Фахівці з Нідерландів вже перемістили готові прогони 0-1 та 1-2 в проєктне положення, з’єднавши їх із прогоном над проспектом Перемоги.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністраці Микола Поворозник, написала пресслужба КМДА на своїй сторінці у Facebook.

Повідомляється, що конструкцію вагою понад 540 тонн буквально за 40 хвилин перемістили у проєктне положення. Після стикування частин мосту почнуться дорожні роботи: влаштування асфальтобетонного покриття та встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

Поворозник відзначила, що наразі продовжується спорудження підходів шляхопроводу із вулиць Вадима Гетьмана та Олександра Довженка, лівоповоротних і правоповоротних з’їздів. Фахівці прокладають інженерні мережі, зокрема, контактну мережу та зовнішнє освітлення.

Готові прогони Шулявського мосту перемістили у проєктне положення.Голландські фахівці перемістили готові прогони 0-1…

Опубліковано Київська міська державна адміністрація – КМДА Середа, 4 грудня 2019 р.

Чиновник додав, що жодних перешкод для продовження робіт із будівництва транспортної розв’язки немає.

Як писав “Вголос”, керівництво Київської міської державної адміністрації перевірило, як тривають роботи на Шулявському шляхопроводі.