У Києві посеред дороги на проспекті Героїв Сталінграда, 4 "розсипався" автобус. У транспортного засобу відламалася задня піввісь, яка разом із колесом покотилася дорогою, пробила паркан та "влетіла" у припарковане авто Nissan.

Про це повідомляє "Київ Оперативний" у Facebook.

Автор висміяв ситуацію та розмістив відповідні фото.

"Іноді здається, що столичні маршрутки з технічної точки зору – просто взірець транспортної індустрії, який із легкістю очолив би рейтинг світових пасажирських перевезень, якби було коли – бо графік же. Тому дуже дивують новини, коли навмисно намагаються спаплюжити їхню прозору репутацію", – пожартував він.

На сторінці Dtp.kiev.ua в Facebook написали, що інцидент трапився на Героїв Сталінграда, 6.

"Колесо пролетіло за п'ять метрів від зупинки і парканом зашкодило Nissan: дивом без постраждалих. Суворі будні маршруток Києва, Оболонь, Героїв Сталінграда, 6", – йдеться в дописі.

У мережі користувачі почали активно коментувати та висміювати ситуацію.

"Стрьомний засіб пересування", "Просто з ізолентою продешевили", "У вас піввісь відклеїлася!", "Треба підвищити плату за проїзд", "Мотлох, у ньому страшно їздити, співчуваю людям", – написали вони.

Нагадаємо, у місті Бровари Київської області в одному з супермаркетів трапилася курйозна ситуація. Магазин звинуватили в тому, що його полицями бігала миша.