Про це власкору «Вголосу» повідомили у Волинському осередку ВГО «Генерація успішної дії».

Рельєфно-крапковим друком видано одразу дві книги: пригодницька повість Надії Гуменюк «Літо з амазонками» і збірка «Волонтери. Мобілізація добра», упорядкована Іреною Карпою.

У затишній залі зібралися журналісти, видавці, незрячі читачі, відомі письменники, серед яких й авторки збірки «Волонтери»: Ірина Славінська, Галина Шиян, Катерина Бабкіна. Вони із задоволенням розглядали велитенські брайлівські книжки з «білими» сторінками, читали уривки зі своїх оповідань, що увійшли до збірки, та розповідали цікаві історії.

До різдвяних свят на дітей чекатиме ще один чудовий подарунок: нова книжечка, видрукувана шрифтом Брайля, «Івасикове Різдво» Мар'яни Фляк.

«Braille Studio» – це волонтерський проект, спрямований на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля. Над проектом працює нечисленна команда однодумців: координатори – Віталій Ткачук та Юлія Сачук, від Волинської обласної друкарні – Іван Синюк; редактор – Анна Серпутько, друкар – Олександр Мельник.