Про це Вголосу повідомили в УП «Собор».

Під час акції усі бажаючі зможуть наживу побачити, як «відрізатимуть язика українській журналістиці, дізнатися 10 рецептів приготування страв із журналістського язика та взяти особисту участь у приготуванні».

Особливо запрошуються всі небайдужі журналісти, поки в них ще є шанс встигнути щось сказати.

Також учасники зможуть побачити, про що уже найближчим часом розповідатимуть ті з журналістів, які дивом залишаться на волі.

Як відомо, у вівторок адміністрація Януковича проштовхнула у першому читанні законопроект щодо ув’язнення журналістів на три роки за «наклеп». Тобто журналістів садитимуть за те, що вони раптом назвуть крадіжку або казнокрадство своєю назвою, замість писати: «покращення».

«Пікантності законопроекту додає те, що чиновникам і депутатам можна буде набріхувати на простий народ донесхочу, оскільки наклеп, здійснений з використанням свого службового становища, каратиметься лише штрафами, без ув’язнення», – відзначають організатори.

В акції візьмуть участь письменники Брати Капранови, історик Олександр Палій, кобзар Тарас Компаніченко, засновник громадської ініціативи «Маніпуляціям – ні!» Артем Стельмашов, та інші.

Місце – біля паркану Верховної Ради (вул. Грушевського 5, з боку фасаду Верховної Ради).