Повідомляє прес-служба Держкіно.

В основу стрічки ліг сценарій, написаний Любомиром Левицьким та Сергієм Касторних. Генеральний продюсер  – Сергій Лавренюк, продюсер – Павло Сушко, виконавчий продюсер – Маріанна Новікова, асоційований продюсер – Ольга Золотарьова.

Вартість виробництва фільму становить 66 млн 268,7 тис. грн, за рахунок Держкіно – 22 млн грн.  

Головну жіночу роль у фільмі «Egregor» (детектива Інтерполу) виконує Франциска Петрі – відома німецька актриса, в арсеналі якої вже є декілька нагород від великих міжнародних кінофестивалів (за фільм «Для Міріам» Франциска отримала нагороду «За найкращу жіночу роль» в Іспанії, Франції та на 59-му Берлінському міжнародному кінофестивалі).

Пригодницький трилер з елементами містики «Egregor» зніматиметься в Україні (Київ, Львів) та в інших європейських країнах, а також в Ізраїлі.

Впродовж сотні років секретний орден бореться за можливість керувати свідомістю людства. Віктор Грабовскі – батько дитини, яку обрав орден для матеріалізації найпотужнішого в світі егрегора. Щоб знайти свого викраденого сина, Віктору доведеться подолати безліч перешкод…

За словами режисера стрічки Любомира Левицького, ідея фільму «Egregor» з’явилася у нього після ознайомлення з дослідженням «ефекту сотої мавпи». Експеримент, проведений Лоуренсом Блером і Лаелом Вотсоном в середині 1970-их років, доводив паранормальне швидке поширення інформації суспільству від групи, яка набрала критичну масу – сто осіб.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Впевнений, що ми побачимо справді цікавий і якісний фільм,  адже у режисера Любомира Левицького є досвід  зі створення глядацького кіно. Тож бажаю режисеру і всій творчій команді цікавої плідної роботи та реалізації задуманого».

Завершення виробництва фільму заплановане на кінець 2018-го року.