Про це повідомляє прес-служба управління Національної поліції у Києві.

Поліція отримала інформацію про розбійний напад на чоловіка, який обміняв гроші в обмінному пункті. Злочинці під'їхали на автомобілі "Range Rover" і під загрозою вогнепальної зброї забрали у потерпілого гроші. Патрульні, які прибули на місце події, почали переслідувати зловмисників, але під час переслідування потрапили у ДТП за участю кількох автомобілів.

За попередньою інформацією, в аварії постраждало 5 осіб, у тому числі двоє поліцейських. Портал "Dtp.kiev.ua" повідомляє,    що, тікаючи від погоні, злочинці відправили поліцейський автомобіль в стовп, після чого в аварію потрапили ще дві машини – Сітроен і Форд. Злочинцям вдалося втекти з відібраними незадовго до аварії 70 тис. доларами. Також за даними порталу, одна дівчина з числа потерпілих знаходиться в реанімації.

Наразі поліція розшукує грабіжників, у місті оголошено план-перехоплення.
Злочинці стріляли в правоохоронців з автомата. У відповідь на стрілянину дівчина-поліцейський відкрила вогонь у відповідь, повідомляє на своїй сторінці у Facebook прес-секретар МВС України Артем Шевченко. Він зазначив, що двоє поліцейських після ДТП госпіталізовані в стані середньої тяжкості.

 

Хроники криминального Киева. Жёсткая погоня за бандитами: вооружённый разбой – украли 70 тысяч. Преследование и реальный…

Опубліковано Artem Shevchenko 29 грудня 2015 р.