«Концерт скасовано, і зараз гроші за квитки повертають усім, хто звертається до організаторів, - розповіла «kp.ua» адміністратор офіційної сторінки гурту "Скрябін" ВКонтакте Ірина Ткач. - Нам дуже важко морально давалася підготовка до концерту, і, незважаючи на велике бажання шанувальників, ми прийняли рішення скасувати його.

Річниця загибелі - це не та подія, заради якої варто збирати такі концерти. Тому ми сподіваємося зробити великий і красивий захід до Дня народження Кузьми (17 серпня) - дійсно світлого і доречного приводу», - повідомила вона.

Цю інформацію також підтвердив гітарист групи Олексій Зволінський: «Так, найімовірніше, концерт буде приурочений до Дня народження. Неетично відзначати день смерті. Гроші за квитки будуть повертати. Так вийшло, що організатори вирішили провести концерт, а мама Андрія наполягла на тому, що все-таки проводити такий захід у день смерті - якось неправильно».

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року біля села Лозоватка у Криворізькому районі Дніпропетровської області в ДТП загинув 46-річний український співак, лідер групи «Скрябін» – Андрій Кузьменко. 

Як відомо, Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким нагородив відомого українського співака, продюсера та лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка посмертно орденом «За заслуги» І ступеня.