Про це повідомляє Інформатор.

За словами поліцейських, Smart рухався в четвертому ряду по Антоновича в бік Ocean Plaza. Перед перехрестям з вулицею Лабораторною автомобіль Chevrolet з другої смуги різко повернув вправо. Тим самим він підрізав «малолітражку». Цю інформацію підтвердила і потерпіла – водій Smart. Але дівчина уточнила, що порушник на Chevrolet різко повернув з третього ряду. Модель розповіла, що не помітила авто через іншу машину, тому різко загальмувала – і її «малолітражка» перекинулася.

У результаті аварії дівчина отримала травму руки. За її словами, перевернутий Smart на даху пролетів через всі смуги до протилежного узбіччя. Лікоть постраждалої прочесав асфальт. Дівчину госпіталізували, в лікарні зашили лікоть.

Dj Evka Rox уточнила, що на момент аварії їхала з роботи додому. Вона додала, що водій Chevrolet був в неадекватному стані. Він зник з місця події. Модель сподівається, що його знайдуть і покарають за законом.

Крім цього, постраждала подякувала всім, хто надав їй допомогу, уточнивши, що відразу після аварії до авто підбігли люди і перевернули його вниз колесами. Дівчині надали першу медичну допомогу на місці.

 

«Вголос»