Всесвітньовідомий фестиваль артистів вогняного та циркового мистецтва щорічно проходить в столиці України. 

Цьогоріч фестиваль підготовлений спеціально до Дня Києва. У програмі: виступи колективів вогняного і циркового жанру з усього світу. Також виступлять театри і сольні виконавці із Франції, Німеччини, Чехії, Литви а також країн СНГ.

Розпочнеться свято о 19.00 у Маріїнському парку карнавальною ходою за участю понад 500 артистів. У вечері спеціальні гості із Франції колектив Mandalight, представить шоу «Скляні ельфи». 

26 травня на стадіоні «Спартак» (вул. Фрунзе 105) в межах денної програми  (з 15.00 до 21.00) працюватиме школа барабанів і ярмарок вогняного та циркового реквізиту. На сцені виступатимуть артисти сучасного циркового мистецтва, яких в Україні можна побачити вкрай рідко. Також у програмі майстер-класи із вогняного мистецтва.

Основне шоу розпочнеться о 21.00. Містерію вогню та світла глядачам представлять зірки європейської вогняної сцени – театри Mandalights (Франція), Fire Circle (Литва), Amanitas (Чехія) та сольні виконавці Kyle McLean (Німеччина) і Meast (Франція). 

Українське вогняне мистецтво репрезентуватимуть: «EastFire»,  «Проти Ночі», «КОТ». 

У програмі також заплановані виступи росіян та білорусів. 
 
По завершенню програми спеціально до дня Києва встановлять рекорд для Книги рекордів України – одночасно виступить найбільша кількість артистів.
 
Джерело: tourismnews