В столиці України на смерть замерз двірник-іноземець. Чоловіка знайшли вже мертвим у напівзруйнованому автобусі без вікон і дверей.

Про це у соціальній мережі повідомила одна активістка.

Трагедія сталася у дворі будинку №1-Б на вулиці Героїв Космосу на Борщагівці.

За попередніми даними, іноземець помер 15 січня.

Так, через смерть громадянина Індії в мережі розгорівся скандал.

Відомо, що деякі місцеві жителі чули про цей жахливий випадок. Дехто з них знав померлого особисто.

За словами активістки, чоловік помер після того, як виписався з лікарні. Він намагався повернутися у свою комірчину для двірників, проте вона була закритою.

Авторка допису зазначила, що його комірчину нібито закрили після того, як зрозуміли, що чоловік після лікарні непрацездатний і віддавати йому нічліжку більше немає сенсу.

За даними видання "Сьогодні", автобус, у якому помер індус, стоїть дворі будинку.

Про смерть двірника розповіли його колеги.

«Ми його звали Аптаром, хоча як саме правильно вимовляється його ім'я – це сказати складно. Йому було 37 років, родом він був з Індії, там у нього сім'я. Він справді допомагав нам, двірникам, отримував за свою роботу якісь невеликі гроші, але чи був влаштований офіційно – це питання до нашого керівництва, – розповіла «Сьогодні» одна двірничка, що відмовилася називати своє ім'я. – Подейкують, що він хворів на епілепсію, міг іноді випити. При цьому був місцевим улюбленцем, а мені – як син. Коли йому стало зле тиждень тому, одна з двірничок викликала йому швидку, його забрали в лікарню. Через два дні після перебування в лікарні його начебто виписали. За іншими даними, він пішов звідти сам. Захотів повернутися в підвал на ніч, але той вже був закритий».

Читайте більше новин від Вголосу за посиланням: