Про це під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації сказав генеральний директор КП «Київпастранс» Микола Ламбуцький, інформує прес-службі КМДА.

За його словами, профільне підприємство готовить до зими 425 тролейбусів, 240 трамваїв та 410 автобусів. Уже підготовлено 3 поливомийки-піскорозкидачі, 13 снігоочисних трамвайних колій, 9 бульдозерів ДТ, 7 екскаваторів та 10 тракторів з відвалом МТЗ-80. Крім того, для зимового утримання і прибирання закріплених територій загального користування «Київпастранс» заготовив 295 тонн піску та 45 тонн солі.

До зими також необхідно відремонтувати 4 км трамвайних колій. Сьогодні уже відремонтовано3,52 км колій. Тривають роботи із технічного обслуговування електропідігріву та водовідведення стрілочних переводів трамвайних колій.

Постійно проводиться технічне обслуговування та сезонне регулювання контактного проводу. Більше того, замінено 8,8 км зношеного контактного проводу, очищено 40123 опор контактних мереж, 1316 з яких – пофарбовано.

У ході підготовки підприємства до експлуатації в осінньо-зимовий період на всіх філіях та відокремлених підрозділах для оптимізації умов праці працівників у виробничих приміщеннях продовжуються роботи із переобладнання систем теплопостачання з централізованих на електрокотлита котли на твердому паливі.