Про це повідомили у прес-службі МНС.

Підрозділи Державної службиУкраїни з надзвичайних ситуацій не допустили розповсюдження вогню по всій території будівлі. О 21:30 пожежу було ліквідовано. До гасіння залучалася 21 од. основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки.

Загиблих та постраждалих унаслідок події немає. Причина виникнення загоряння встановлюється.

На місці події працювала оперативна група на чолі з виконуючим обов’язки Голови ДСНС України Сергієм Данилюком.

Кілька охоронців, які перебували у будівлі на момент виникнення надзвичайної ситуації, встигли вискочити назовні. Ймовірно, осередок займання був у районі актового залу, де також розташовані приміщення, в яких зберігалися архіви навчального закладу.

За даними видання «Комерсант», можна стверджувати, що корпус згорів практично вщент. Міліція вже почала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу – «умисне знищення майна шляхом підпалу», яке передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.

«Втім, підпал – це поки що попередня версія. За цим фактом ще буде проводитися перевірка», – повідомила начальник прес-служби столичного ГУ МВС Ольга Білик.

У результаті інциденту будівля серйозно постраждала: обвалилося перекриття, скоріш за все, згорів також кабінет ректора. Жертв і постраждалих немає.