Як інформує відділ зв’язків із громадськістю ГУ МВС України в м. Києві, для охорони державних установ – Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, а також прилеглої до них території та центральної частини міста, буде задіяно понад дві з половиною тисячі працівників ОВС та бійців Національної гвардії України.

Також працівники київської Державної автомобільної інспекції здійснюватимуть нагляд за дорожнім рухом.

Столична міліція гарантує сумлінне виконання своїми працівниками службових обов’язків і за можливого загострення ситуації – дії лише з дотриманням законодавства України.

Правоохоронці закликають організаторів та учасників масових заходів проводити акції винятково в правовому полі, дотримуючись вимог чинного законодавства. Просять поводитися цивілізовано, толерантно ставитися одне до одного, не піддаватися на можливі провокації та не створювати конфліктні ситуації, а також сприяти правоохоронцям у виконанні їхніх функцій з охорони громадського порядку.

Нагадаємо, що сьогодні під Верховною Радою проходить масовий пікет ВО «Свобода» з вимогою створити парламентську тимчасову слідчу комісію задля розслідування звинувачень у багатомільярдній корупції в уряді та відсторонити прем'єр-міністра Арсенія Яценюка від виконання обов'язків.