Паркувальні майданчики у центрі Києва почали облаштовувати зарядними станціями для електромобілів, перший – під Нафтогазом на вул. Б. Хмельницького, 6.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

“Електромобілів у Києві стає дедалі більше, проте інфраструктура для них ще не достатньо розвинута. Київська міська влада спільно з НАК “Нафтогаз України” організовує перший пілотний проєкт із влаштування на вулично-дорожній мережі Києва електрозарядних станцій для електричних авто. Хочу запевнити, що місто буде сприяти розвитку екологічного транспорту. Зарядні станції почнемо встановлювати на паркувальних майданчиках у центральній частині міста, а згодом продовжимо і в усьому Києві”, – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

За його словами, вже підписано меморандум між єдиним оператором з паркування транспортних засобів Києва – КП “Київтранспарксервіс” та НАК “Нафтогаз України” щодо співпраці. Концепція розвитку паркувального простору передбачає поступове облаштування місць для підзарядки електромобілів на паркувальних майданчиках, оскільки це стимулюватиме популярність екологічного транспорту.

“НАК “Нафтогаз України” дякує міській владі за небайдуже ставлення до екологічної ситуації в Києві та створення умов для сприяння розвитку електрозаправок. Наразі перші результати надихають Групу “Нафтогаз” на розширення мережі електрозарядних станцій у Києві”, – повідомив керівник проєкту WeEnergy НАК “Нафтогаз України” Сергій Овчаренко.

Планується, що до кінця року на майданчиках КП “Київтранспарксервіс” облаштують 20 електрозарядних станцій.

Як повідомляв «Вголос», у столиці для учасників антитерористичної операції на сході України та родин загиблих військовослужбовців передбачили додаткові пільги. Цим рішенням затверджується: щомісячна адресна матеріальна допомога.