Як інформує прес-служба нардепа, його мета виявляти таланти й здібності кожної дитини і допомагати батькам визначитися щодо перспектив творчого, фахового чи духовного зростання дітей, як особистостей, створити міцні передумови для їх самореалізації у дорослому житті.

«Особливо приємно, що генератором цієї ідеї та ініціатором створення таких центрів по усій території України є мій побратим та однопартієць Олександр Чубатенко, - зазначив парламентар на відкритті. – Погодьтеся, не так багато у сучасному світі зустрічається людей, котрі живуть великою амбітною справою, цікавою для діточок, корисною для усіх батьків і просто необхідною для суспільства».До речі, перший Центр «Завтра» відкрито у м. Стрию, що на Львівщині. За рік роботи центр показав свою ефективність й необхідність – протестовано понад 500 дітей.

«Я переконаний, що якщо ми хочемо з впевненістю дивитись у майбутнє, то про це майбутнє потрібно думати сьогодні. Наше ЗАВТРА залежить тільки від нас! Талановиті діти, творча молодь – ось найбільша перспектива нашої держави. Можливості по зростанню інтелекту української нації у нас колосальні, потрібно лише вчасно їх виявити, правильно розвинути і вміло застосувати. Сподіваюсь, що у майбутньому такі центри діятимуть по всій території Україні», - наголосив Олег Канівець.

Право перерізати стрічку мали: 9-річний вундеркінд Віталій Нечай, який, стаючи на кафедрі на стільчик, читає лекції з історії України черкаським студентам, та 85-річним Віталій Андрійович Масол, екс-прем'єр-міністр України. З 10 вересня можна приводити дітей для тестування і виявлення їх природних завдатків та здібностей. БЕЗКОШТОВНО.

У будні дні – з 16.00 до 20.00, у вихідні – з 10.00 до 18.00.