За організацію незаконного бізнесу із надання еротичних послуг жінці загрожує до семи років позбавлення волі.

Столичні правоохоронці припинили діяльність злочинної групи, які організували надання секс-послуг за грошову нагороду під виглядом салону еротичного масажу.

Про це інформує відділ комунікації поліції Києва.

Масажний салон, у якому надавали сексуальні послуги, функціонував у квартирі на вулиці  Шота Руставелі. Встановлено, що цей незаконний бізнес організувала 28-річна уродженка Хмельницької області. Жінка розмістила інформацію в мережі Інтернет про діяльність салону еротичного масажу, вказавши номер телефону, аби в подальшому домовитись із потенційними клієнтами про вид послуг, деталі та вартість. Організаторка самостійно приймала записи клієнтів та була адміністратором закладу.

В салоні щоденно, відповідно графіку, який складала організаторка, працювало близько 5 дівчат. Їхні послуги інтимного характеру  коштували від 700 гривень за годину, з розрахунком 300 – організатору, а 400 – повіям.

Правоохоронці затримали 28-річну фігурантку.

За місцем розташування салону були вилучені речові докази, серед яких чорнові записи, мобільні телефони, гроші, банківські картки та комп’ютерна техніка.

Розпочато кримінальне провадження – сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією. Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від чотирьох до семи років.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ay4nHVVwORQ&feature=emb_logo