Голови сільських рад Вишгородського району, що на Київщині, підписавши акти виконаних робіт з ремонту дороги, нанесли збитків на понад 2,4 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

“Так, упродовж 2017-2018 років службові особи сіл Нові Петрівці, Новосілки та Хотянівка Вишгородського району Київської області підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, що займається ремонтними роботами, та перерахували на рахунки товариства понад 20 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронцями встановлено, що роботи з ремонту доріг проведено не повно та не якісно, а їх обсяг не відповідає відомостям, зазначеним у документах. Збитки становлять понад 2,4 млн гривень.

За результатом розслідування головам Новопетрівської, Новосілківської та Хотянівської сільських рад повідомлено про підозру за ч.1, 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Після ознайомлення стороною захисту з матеріалами кримінального провадження обвинувальні акти відносно причетних осіб буде направлено до суду для розгляду по суті.

Як писав “Вголос”, на Сумщині привласнили бюджетні кошти, за які мали відремонтувати дорогу.