Саме сьогодні у столиці суттєво похолодало, тож такий флешмоб викликав надзвичайний інтерес.

Люди роздягалися прямо на станції, ігноруючи погляди перехожих і спалахи камер. Любителів ексцентричних вибриків зібралося небагато. У Києві флешмоб проводять вперше, тож прийшли найсміливіші.

«Святкові вибрав труси, особливо красиві, морально себе готував, я надіюсь, що я зможу це зробити», - розповідає учасник.

Якщо для столичних мешканців це вдивовижу, то у світі вже звикли. Акцію «В метро без штанів» влаштовують уже тринадцятий рік поспіль. А почалося все із двох нью-йоркців, які захотіли трохи пожартувати та прикрасити сірі будні жителів мегаполіса.

«Ідея була дуже проста - подивитися на реакцію людей. Що вони подумають, побачивши чоловіка в зимовій куртці, але без штанів? Виявилося, всі зраділи! Багато хто й досі згадує цей досвід як чудовий сюрприз», - розповідає автор ідеї Чарлі Тодд.

«Тримати відсторонений вираз обличчя і їхати так, нібито ви їдете в штанах і нічого не відбувається, а на питання оточуючих казати: ой, я забув штани», - розповідає організатор акції в Києві Анна Андрієвська.

Кияни на витівки реагують стримано. Хтось посміхається, хтось намагається зрозуміти.

Джерело: Подробности