У лабораторії, де кандидат у Президенти Володимир Зеленський, здавав аналізи заявили, що помилка із датою сталась через їхню вину.

Про це вони написали у Facebook.

“Приносимо свої вибачення за невірно вказану дату реєстрації матеріалу. Після забору крові пробірка надходить до відділу пробопідготовки та сортування матеріалу, де працівником реєструється дата отримання матеріалу. Працівник відділу помилково замість цифри 5 натиснула 2. Просимо врахувати хвилювання співробітника. Ми виправили цю помилку і надіслали Вам результат з вірною датою реєстрації. Запевняємо Вас, що ця помилка оператора абсолютно не впливає на результат дослідження”, – йдеться у повідомленні.

Раніше УП повідомила, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський вдався до маніпуляцій зі здачею аналізів на вміст наркотичних речовин в його організмі.

Як писав “Вголос”, на своїй сторінці в “Інстаграм” Зеленський оприлюднив результати тестування на вміст наркотичних речовин в його організмі. У висновку медиків вказано, що “у досліджуваній пробі периферичної крові слідів наркотичних речовин не знайдено”.

Нагадаємо, раніше кандидат у Президенти Володимир Зеленський здав аналізи на наявність алкоголю та наркотиків в організмі в приватній лабораторії “Євролаб”.

Після цього спікер виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що Зеленський не виконав обіцянку і не здав всі аналізи належним чином.