У московському СІЗО Лефортово прийняли передачі для трьох українських політв’язнів Романа Сущенка, Олексія Сизоновича і Євгенія Панова.

Про це повідомила російська активістка Вікторія Івлєва на своїй сторінці у Facebook.

«На Романа Сущенка, Олексія Івановича Сизоновича і Євгенія Панова сьогодні були зроблені передачі в СІЗО Лефортово», – написала вона.

За даними активістки, 20 серпня в СІЗО Лефортово прийняли передачі для Володимира Балуха, Павла Гриба, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха і Олександра Кольченка.

На думку правозахисників, це може свідчити про те, що всі зазначені особи містяться в установі.

Як писав “Вголос”, за даними джерел російських ЗМІ, п’ятеро українських політв’язнів можуть бути видані Україні для відбування покарання, призначеного судами в РФ.

Українського журналіста Романа Сущенка затримали в Москві 30 вересня 2016 року. Московський міський суд визнав його винним в «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму.

Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ засудив Олексія Сизоновича,обвинуваченого російським слідством у підготовці терактів в Ростовській області, до 12 років колонії суворого режиму.

Підконтрольний Кремлю «Верховний суд» Криму засудив фігуранта справи «українських диверсантів» Євгена Панова до восьми років колонії суворого режиму.