Четверо дітей різного віку із Центру соціально-психологічної реабілітації потрапили до лікарні Полтави з отруєнням. Неповнолітніх поселили в одній палаті, де згодом 13-річний хлопець неприродним способом згвалтував 5-річну дівчинку.

Про це повідомляє ТСН.

Інцидент стався близько місяця тому - всередині грудня. До цього часу правоохоронці провели слідчий експеримент і підтвердили провину підлітка.

Повідомляється, що медики розмістили в одній палаті двох 5-річних діток, ще одну 10-річну дитину і ще одну - 13-річну. Місцеві видання підкреслюють, що діти перебували в медзакладі без контролю.

Як розповіли у поліції Полтавщини, з постраждалою дівчинкою працюють психологи. Тим часом підлітка-гвалтівника відправили у Центр соціально-психологічної реабілітації, адже він ще не досяг віку кримінальної відповідальності. Поки тривають слідчі дії. Поліцейські зазначають, що дітей віком від 11 років після вчинення злочинів суд може хіба що відправити до спеціальної установи.

За фактом згвалтування відкрито кілька кримінальних проваджень. Відповідальність загрожує також вихователям реабілітаційного центру, де проживав гвалтівник, і працівникам лікарні, які не доглянули за дітьми.

Читайте також: