Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласного відділення Андрій Басараба, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, перевірки лише двох медичних закладів області показали, що лікарні необґрунтовано включали у вартість медичних оглядів витрати, не передбачені Положенням про медичний огляд.

«Працівники медичних установ завищували ціни на видачу сертифікатів про проходження наркологічного огляду, на медичний огляд при отриманні посвідчення водія транспортних засобів, на профілактичний медичний огляд декретованої групи», – запевнив чиновник.

Він також додав, що результатом проведеної роботи стало зниження вартості платних медичних послуг. Економічний ефект становив майже півмільйона гривень.

«Економічний ефект – це той показник, яким керується Антимонопольний комітет. Ідеться про кошти, які люди не заплатили тим чи іншим організаціям зайво. Тож завдяки цим перевіркам економічний ефект від припинення порушення становив близько 445 тис. грн», – підкреслив Андрій Басараба і додав, що в разі проведення перевірок усіх медичних закладів економічні результати були б більш суттєвими.

Водночас чиновник запевнив, що територіальне відділення скерувало рекомендації щодо приведення в належний стан вартості вказаних платних медичних послуг до всіх медичних установ.