У лісі на Чернігівщині виявили сліди ведмедя. Вони на Поліссі не проживають.

Про це повідомив на сторінці «Сновська громада Чернігівської області України» у Facebook місцевий житель Олексій Малютін, сліди ведмедя виявили між селами Єліне і Безуглівка Сновської громади біля болота.

За його інформацією, спочатку вважали, що це великий вовк, але потім упевнилися: це червонокнижний ведмідь. Малютін наголосив, що це перший такий прецедент на території району, тварина прийшла, швидше за все, з території Російської Федерації.

Він закликав місцевих жителів не ходити кілька днів до лісу (у тих місцях традиційно збирають влітку чорницю), аби не наражатися на небезпеку.

ДРУЗЬЯ‼️ Сновська громада Чернігівської області України СРОЧНО‼️ МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ‼️ ПЕРЕЗВОНИТЬ ВСЕМ У КОГО НЕТ ФЕЙСБУКА И ПРЕДУПРЕДИТЬ‼️‼️‼️ ИНФОРМАЦИЯ 100%-я

Опубліковано Олексієм Малютіним Четвер, 11 липня 2019 р.

 

В управлінні лісового і мисливського господарства Чернігівської області повідомили, що на місце виїжджала єгерська служба, лісова служба також поінформована про можливу появу ведмедя.

В управлінн пояснили, що теоретично, ведмідь міг прийти в Чернігшівські ліси з території Росії, проте, тварину поки ніхто не зустрічав.

Сліди зафіксовано, їх фото поширюють у соцмережах. Але на цю хвилину у нас немає достовірної інформації, що ведмедя хтось бачив», – прокоментували в управлінні.

Як писав “Вголос”, у Росії чоловік відкусив язика ведмедю, який на нього напав.