Цю інформацію, яка з'явилася у ліванських ЗМІ, УКРІНФОРМу підтвердив в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«Можу підтвердити, що, справді, декілька днів тому у ліванському місті Захле з нічного клубу зникли чотири артистки, серед яких одна громадянка України», - повідомив він.

За словами дипломата, дівчата вийшли з клубу в супроводі відвідувача, однак назад не повернулися.

«Порушено кримінальну справу і видано доручення усім силовим структурам щодо розшуку зниклих. До цього часу їх місцеперебування, на жаль, не встановлено», - заявив Перебийніс.

Він також сказав, що не володіє інформацією щодо громадянства трьох інших осіб, а справа наразі перебуває на особливому контролі МЗС та Посольства України у Ліванській Республіці.

Раніше низка ліванських ЗМІ повідомили про викрадення чотирьох іноземок в місті Захле провінції Бекаа на сході країни. Так, за інформацією телеканалу LBCI, інцидент відбувся 23 травня у місцевому нічному клубі. Телеканал повідомив, що громадянином Лівану було викрадено двох українок і двох бразилійок. За даними інших ліванських інтернет-ресурсів, серед викрадених були одна українка, дві громадянки РФ та одна бразилійка.

У вівторок ліванська газета «Ан-Нахар», із посиланням на місцеві безпекові джерела, повідомила, що серед викрадених були «дівчата з України, Молдови та Бразилії». При цьому, за даними ліванських ЗМІ, викрадені дівчата, вочевидь, були перевезені до сусідньої Сирії для передачі повстанцям. Цю інформацію у МЗС України підтвердити не змогли.

«Такої інформації у нас немає. Прокуратурою проводиться розслідування, ми підтримуємо контакт. Сподіваємося, що буде прояснено цю інформацію», - сказав Перебийніс.

Джерело: Укрінформ