На курси приймають учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також випускників минулих років. Навчаючись на курсах, можна підвищити рівень знань зі шкільних дисциплін, підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

294-годинний курс.

Форма навчання – вечірня. Комплексна підготовка із трьох-чотирьох предметів: може бути будь-який інший набір предметів. Групи з 15 осіб. Заняття – 12 академічних годин на тиждень. Термін навчання: вересень (жовтень) – квітень (травень).

– українська мова та література, історія України;

– українська мова та література, історія України, іноземна мова;

– українська мова та література, математика, іноземна мова або фізика;

– українська мова та література, біологія, історія України або математика;

– українська мова та література, географія, історія України або математика.

160-годинний курс.

Форма навчання – вечірня або очно-заочна. Поглиблене вивчення одного предмета за вибором. Групи формуємо з 5-8 осіб. Заняття – 6-9 академічних годин на тиждень. Термін навчання: 4-5 місяців відповідно до комплектування груп.

153-годинний курс.

Форма навчання – очно-заочна. Комплексна підготовка з трьох предметів:Групи формуємо з 15 осіб. Заняття – 9 академічних годин на тиждень (щосуботи: 930 - 1615 год). Термін навчання: вересень (жовтень) – квітень (травень).

– українська мова та література, математика або історія України.

60-годинний курс.

Форма навчання – очно-заочна. Поглиблене вивчення одного предмета за вибором. Групи комплектуємо з 15 осіб. Заняття – 12 академічних годин на місяць (щосуботи). Термін навчання: вересень (жовтень) – квітень (травень).

160-годинний курс.

Форма навчання – за вибором: вечірня – 6-9 академічних годин на тиждень або щосуботи – 6-9 академічних годин. Комплексна підготовка з трьох-чотирьох предметів (за вибором). Групи комплектуємо з 5-8 осіб. Термін навчання: 4 місяці відповідно до комплектування груп.

164-годинний курс.

Форма навчання за вибором: вечірня – 6 академічних годин на тиждень або щосуботи – 6 академічних годин. Поглиблене вивчення одного предмета за вибором. Групи комплектуємо з 15 осіб. Термін навчання: жовтень – травень.

Вартість навчання коливається в межах від 435 до 1326 грн. (залежно від виду курсів).

Для зарахування на підготовчі курси потрібно укласти договір і подати: довідку з місця навчання; 2 фотокартки розміром 3x4 см; копію свідоцтва про народження або паспорта; копію квитанції про перерахування оплати за навчання; паспортні дані одного з батьків.

Слухачі підготовчих курсів вступатимуть до Університету згідно з «Правилами прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка на 2013/2014 навчальний рік».