У рамках розвитку співпраці між країнами, 20 лютого розпочався робочий візит   української поліцейської делегації до Лондону.

Про це інформує прес-служба Нацполіції України.

Мета візиту – обмін досвідом, а також підписання Декларації про наміри між Національною поліцією України та Міжнародною  мережею Національного агентства по боротьбі зі злочинністю Великої Британії (NCA).

Голова Національної поліції Сергій Князєв провів низку зустрічей із представниками  правоохоронних відомств Великої Британії.

Під час зустрічі з Головою Міжнародної мережі Національного агентства по боротьбі зі злочинністю Великої Британії ( NCA) паном Ієном Кракстоном глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що на території України для дестабілізації обстановки, зокрема, в роботі урядових організацій, агресор використовує різні засоби гібридної війни.

«Дуже ефективно ворог використовує і організовану злочинність. І в боротьбі з цим явищем ми звертаємося за найкращим досвідом наших колег зі всього світу, використовуючи  найбільш ефективні методі в своїй практичній роботі», – зазначив глава української поліції.

Пан Ієн Кракстон зазначив, що NCA вже має кілька успішних прикладів проведення аналізу у сфері протидії організованій злочинності.

«Серйозна організована злочинність вважається злочинністю національного рівня. Ми працюємо з різними правоохоронними органами Великої Британії, які розподіляться по територіальному принципу. І співпраця з українською поліцією за цим напрямком є важливою частиною нашої спільної роботи», – зазначив Голова Міжнародної мережі NCA.

Окрім того, під час зустрічі із заступником начальника Національного управління боротьби з кіберзлочинністю Великої Британії паном Джимом Стоклі сторони обговорили співробітництво у питаннях кібербезпеки. Зокрема, йшлося про стратегічну співпрацю між країнами у цій сфері і протидії російським хакерам.

Поліцейські двох країн обговорили створення спеціального ресурсу для обміну оперативною інформацією. Відтак це дозволить більш ефективно розкривати злочини «за гарячими слідами».