Про це повідомляє Медіа-портал української діаспори з посиланням активістів Лондонського Євромайдану, які організували пікет. 

Вони зазначили, що серед учасників бізнес-форуму був депутат англійського парламенту від Консервативної партії та колишній міністр енергетики Великобританії Чарльз Гендрі, якого пов’язують із режимом Путіна.

Чарльз Генді, який працював міністром енергетики в уряді Девіда Камерона до 2012 р., отримує 60 тис. фунтів стерлінгів на рік як «консультант» компанії «Вітол», потужного нафтового трейдера, що має довгострокові контракти з російською державною компанією-гігантом «Роснєфть».

Протестувальники обурені тим, що в той час, коли прем’єр-міністр Девід Камерон говорить про свою підтримку України через запроваджені щодо Росії санкції, депутат та довірена особа прем’єра, Чарльз Гендрі — який разом з тим має й іншу надзвичайно прибуткову роботу від досить сумнівної пов’язаної з режимом Володимира Путіна нафтової компанії – бере участь у заході, щоб обговорити «енергетичні відносини і торговельні зв’язки Великобританії та Росії».

«Не дивлячись на жорсткі заяви, що лунають з Даунінг Стріт, застосовані Європою до Росії санкції є слабкими, вони не можуть змусити Росію припинити втручатися у внутрішні справи України. Коли російські танки стоять на кордоні України й продовжуються сепаратистські провокації з боку Росії, для Великобританії настає час нарешті реально діяти, а не пропагувати поглиблення торгівельних відносин з Росією за допомогою урядових представників, пов’язаних з путінським режимом», – зазначила речник лондонського Євромайдану Марта Муляк.

Нагадаємо, раніше західних банкірів та бізнес-керівників закликали бойкотувати Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ) - так званий «путінський Давос» - на знак протесту проти анексії Криму.