Про це інформує прес-служба ЛМУ ГУМВС України у Луганській області.

Лідером ОЗУ був 27-річний молодик, раніше неодноразово судимий за майнові злочини і причетність до незаконного обігу наркотиків.

До банди входили двоє його поплічників, одному з яких 30, а іншому – 39 років. Силами трьох груп захоплення всі зловмисники були затримані та доставлені до Луганського міського управління.

Як з'ясувалося, у банді була чітка ієрархія та розподіл ролей. Перш, ніж здійснювати наліт за тією чи іншою адресою в приватному секторі, або вторгнуться в чийсь бізнес, вони проводили своєрідну розвідку. Бандити розповіли докладно, як ними готувався і здійснювався розбійний напад на початку листопада на одну з фірм Луганська. Там, вночі побивши і зв'язавши сторожа, вони викрали велику суму грошей і 2 фотоапарати. Для того, щоб не потрапити в поле зору сищиків, вони періодично виїжджали «на гастролі» до інших міст області. У загальній складності слідству вдалося встановити їх причетність до майже десятка епізодів розбійних нападів.

«У ході розслідування спливали шокуючі подробиці «подвигів» бандитського «тріо». Своїм жертвам (а це були здебільшого жінки) вони наносили удари по голові, завдаючи черепно-мозкових травм і сильних струсів мозку. Потерпілі в своїх заявах вказували й на те, що бандити зв'язували їм руки та ноги, піддаючи жорстоким тортурам, вимагали вказати місце, де зберігалися гроші та цінності. У тих випадках, коли на адресі не було грошей, зловмисники забирали ноутбуки, дорогий посуд, мобільні телефони і навіть спиртні напої. Все здобуте вони ділили між собою  порівну», – йдеться в інформації.

Нині всі вони під вартою. Зловмисникам інкримінується частина 3 статті 187 КК України (розбій). Нагадаємо, що санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років.