3000 осіб, добре підготовлених молодчиків взяли під контроль фінустанову. Крім того, готуються захоплення інших стратегічних об’єктів, повідомляє УНН.

Так, вулиці Луганська барикадуються, до сепаратистів постійно підвозять товарні контейнери з невідомим вмістом.

Нагадаємо, у Луганську сепаратисти штурмом взяли обласне СБУ, вибивши у приміщенні двері та вікна.

«Мітингувальники пробралися на другий поверх і почали трощити вікна величезними цеглинами. Кілька «активістів» забралися на карниз будівлі. Біля входу в будівлю валить дим: пішли в хід димові шашки. Також на місце прибув реанімобіль», – йдеться у повідомленні.

Під час захоплення приміщення обласного СБУ у Луганську постраждали дві особи.

Раніше мітингувальники закидали будівлю СБУ яйцями та пластиковими пляшками з недопитим пивом. Натовп скандував «Ганьба», «Свободу активістам», «Росія». Мітингувальники під СБУ також вимагализвільнити голову «Луганської гвардії» Олександра Харитонова.

У Луганську також відбувся автопробіг на підтримку референдуму про федералізацію України. У ньому взяли участь близько 30 автомобілістів з прапорами Росії і України.

А 6 квітня ввечері у Харкові, де учасники проросійського мітингу заявляли про плани захопити будівлю облдержадміністрації, вони таки почали штурмувати ОДА. Захопити адмінбудівлю їм вдалося завдяки  тому, що міліція не втручалася у дії сепаратистів.

Як писав «Вголос», сьогодні «Луганська гвардія» зібрала черговий мітинг. А у Донецьку на площі Леніна відбувся сепаратистський проросійський мітинг, присвячений захисту беркутівців, затриманих за підозрою в масових вбивствах на Майдані.