ДБР у вівторок, 23 квітня, проводить обшуки у НАБУ у справі про розкрадання «Укроборонпрому».

Про це повідомила прес-секретарка Генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

«Державне бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної Прокуратури України проводить обшуки в НАБУ в рамках розслідування справи про можливе одержання хабарів правоохоронними органами за закриття справ про розкрадання держкоштів в оборонній сфері, проходить виїмка документів, що може свідчити про бездіяльність керівництва НАБУ у справі з розкрадання в «Укроборонпромі». Інформація Головної військової прокуратури, направлена до НАБУ в березні 2017 року, не отримала розвитку у розслідуванні», – написала Сарган.

«ДБР оцінює бездіяльність керівництва НАБУ після отримання матеріалів Військової прокуратури та нереагування на відомості, що містилися в направлених документах. Також перевіряється інформація про позаслужбові стосунки керівництва НАБУ із третіми особами, які можуть свідчити про навмисне нерозслідування кримінального провадження з розкрадання в «Укроборонпромі», зокрема через ТОВ «Отпимумспецдеталь», – наголосила Сарган.

Нагадаємо, журналісти проекту «Наші гроші» з’ясували, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Також відомо, що Гладковський-старший причетний до розкрадання ЗСУ.

ЗМІ встановили, що правоохоронні органи, ГПУ, СБУ та НАБУ, співпрацювали з компанією сина екс-заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігоря.